REFLEXNÍ TERAPIE
S
DIAGNOSTIKOU ORGÁNŮ
– ve spojení s psychosomatickými souvislostmi

Reflexní terapie s diagnostikou orgánů
Reflexní terapie

Každá nemoc začíná v hlavě

V každý okamžik života je propojená naše emoční a tělesná stránka a navzájem se ovlivňují a udávají náš zdravotní stav.
Dnes se již otevřeně přiznává, že přibližně 80% všech onemocnění má psychosomatickou příčinu. Procento však bude zřejmě daleko vyšší, neboť téměř žádná nemoc nemá pouze buněčný vznik nemoci.

Mezi klasické zdravotní problémy, jejichž vznik má prvopočátek v duševním stavu pacienta, patří:

  • srdeční problémy
  • žaludeční problémy
  • gynekologické problémy
  • problémy štítné žlázy
  • migrény a bolesti hlavy
  • žlučníkové problémy
  • všemožné záněty (mandlí, močového měchýře, spojivek,…)

a v mnoha případech i onkologická onemocnění.

Pokud objevíme psychosomatickou příčinu zdravotních problémů, jejich samotný původ hledejme v Bludných myšlenkových vzorcích

CENA MASÁŽE: Protože se jedná o speciální terapii spojenou s diagnostikou, skládá se ze dvou částí.
V první části se provede relaxační masáž chodidel, která klienta příjemně uvolní, zbaví stresu a připraví vnitřní orgány k následné diagnostice. Rovněž se nastartují samoozdravovací procesy organismu. Následně se provede základní diagnostika a zjistí energetická nerovnováha jednotlivých orgánů. Tato část trvá 60 minut a mnohdy klientům stačí (zvláště při opakovaných návštěvách).
Druhá část se provede jen s dalším souhlasem klienta. Je zaměřena na zharmonizování konkrétních orgánů dle nalezených problémů, které byly v předchozí diagnostice zjištěny. Tato část trvá dle potřeby zpravidla od 30 do 60 minut.

Cena masáže:…………………….60 minut……..750 Kč
Sleva pro studenty 30%: 60 minut……..500 Kč

KONTAKTUJTE NÁS

Úvodní stránka

Zdraví orgánů

V psychosomatice platí zcela jednoduchý princip, a sice že co je dobré pro naši psychiku, je dobré i pro naše zdraví. Pozitivní emoce léčí každou buňku našeho těla. Negativní emoce ničí každičkou buňku našeho těla.

Základem veškerého zdravého náhledu na život je VZTAH K SOBĚ SAMÉMU

PSYCHIKA UDÁVÁ VŠE.
Prožijeme-li například negativní emoci strachu nebo leknutí, spustí se mechanismus stresu v těle. Emoce se odehrává v mozku a tělo pouze poslouchá jeho příkazy. Zvýší hladinu cukru v krvi, okysličení svalů, zvedne krevní oběh a krevní tlak, respirační činnost, utlumí trávicí soustavu, rozšíří zorničky, utlumí slinné žlázy a změní spoustu dalších procesů. Vlastně celý buněčný organismus mění na základě jedné emoce celou svoji činnost.
Mysl, ať vědomá či nevědomá, všechno řídí, a tělesné procesy jsou jen jejími “otroky”. A následné zdravotní problémy jsou pouze důsledkem těchto procesů v závislosti na tom, jak dlouho trvaly a jak byly silné. Procesů, které sice byly buněčného původu, ale rozkaz k nim dal mozek.
Z toho vychází jednoduchá rovnice = naše tělo a zdraví řídí emoce.


Psychosomatická afirmace
k harmonizaci
Duše a Těla